Sveiki, aš esu profesionalus diplomuotas fotografas su 15metų patirtimi. Šiame puslapyje rasite profesionalias motociklų ir automobilių nuotraukas.

Erelis.lt auto / moto fotografija tai – ryškūs ir galingi sportiniai motociklai ir automobiliai. Erelis – tai greitis, ryškios spalvos, išskirtinumas ir energija.

Profesionali jūsų automobilio, motociklo arba kitos Jūsų pasirinktos transporto priemonės fotosesija mano pasiūlytoje arba jūsų pageidatinoje vietoje. Profesionalus Profoto apšvietimas ir geriausia Canon foto technika padeda pasiekti aukščiausią nuotraukų kokybę. Ilgametė patirtis fotografijoje leidžia pasiekti didelį efektyvumą darant geriausias nuotraukas per trumpą laiką.

Fotografija – tai šviesos menas. Mokėjimas valdyti papildomą šviesą fotografijoje padeda dar geriau atskleisti šių galingų transporto priemonių sportiškas linijas ir grožį.

Erelis.lt tai išskirtinės nuotraukos su charakteriu. Galingi automobiliai ir super motociklai tokie kaip Ducati Panigale, Kawasaki Ninja stunt.

Visos šios nuotraukos sukurtos naudojant profesionalų studijinį apšvietimą.

Tokios fotosesijos kainos svyruoja nuo 150 – 450 eurų. Fotosesijos kaina priklauso nuo : pasirinktos lokacijos, fotosesijos trukmės, papildomai naudojamos įrangos ir atiduodamų nuotraukų skaičiaus, taip pat pačio transporto priemonės savininko noro dalyvauti fotosesijoje ir būti nuotraukoje, ar vietoj savęs matyti kitą asmenį.