Sveiki, mano vardas Aras Radevičius. Esu profesionalus diplomuotas fotografas su 17metų patirtimi fotografijoje. Fotografuoju gražiausias Lietuvos moteris.

Asmeninės fotosesijos kaina priklauso nuo sudėtingumo, trukmės, lokacijos ir skirtingų įvaizdžių kiekio. Teirautis asmeniškai.

Asta Valentaitė – moteris spinduliuojanti elegantišku grožiu, man buvo garbė ją fotografuoti.

Asmeninė fotosesija

Tai laikas kuomet visas fotografo dėmesys ir fokusas yra skirtas tik jums. Asmeninė fotosesija – tai puiki proga atskleisti save, pamatyti save kitaip. Nuotraukos ir prisiminimai išliks visam gyvenimui ir kels nuostabias emocijas. Didelė patirtis fotografijoje dirbant su garsiomis Lietuvos moterimis man padeda greitai ir efektyviai kurti Neeilines nuotraukas. Profesionalus apšvietimas, geriausia technika leidžia pamiršti visas technines problemas ir 100% pasinertį į kurybos procesą.

Kiek laiko trunka asmeninė fotosesija?

Asmeninės fotosesijos trukmė dažniausiai priklauso nuo situacijos ir norimo rezultato. Pats populiariausias ir produktyviausias laikas yra 1h30min -2h. Iki poros valandų fotosesija yra produktyviausia ir kokybiškiausia tiek fotografui, tiek modeliui. Per šį laiką galima spėti padaryti užtektinai geros medžiagos. Yra buvę, kad turėjau 15minučių padaryt visą fotosesiją, štai čia ir ateina patirtis kaip galima greičiau padaryti tuos geriausius kadrus ir išvengti klaidų. 30 – 45min fotosesija yra visai užtektinai jeigu užtenka 7-10 nuotraukų, o modelis labai skuba ir turi mažai laiko. Tačiau pasitaiko atvejų kai fotosesija užtrunka ir visą dieną. Meninės fotosesijos būna ilgiausios ir brangiausios, nes užtrunka laiko jas sukurti, paruošti fotosesijos lauko studiją, išsirinkti lokacija, foną horizintą, pakeisti keletą įvaizdžių ir dar daug visokių smulkmenų.

Asmeninė fotosesija prie ežero, arba fotosesija gamtoje, fotosesija aguonų lauke, fotosesija lubinuose dažnai gali trukti ir keletą valandų, o kartais ir puse dienos.

Karolina Meschino – Neeilinių bruožų savininkė

Viena gražiausių Lietuvos moterų manekenė modelis – Justina Kazlauskytė

Viktorija Macijauskienė – pasakiško grožio moteris.

Visos šios fotosesijos su gražiausiomis Lietuvos moterimis yra sukurtos Lazerinės dermatologijos klinikoje Era Esthetic.

Modelis Solveiga Mykolaitytė